Płatność odroczona, czyli FerBuy

Zastanawiasz się na czym polega nowa usługa FerBuy.pl? Jest to nowość w metodach płatności, która przypomina dotychczasowe zakupy na raty, dostępne w sklepach internetowych jak Allegro, posiadająca jednak wiele zalet, ułatwiających cały proces dla kupującego.

Obecnie coraz częściej kupujemy w sieci, dlatego nikogo nie dziwią udoskonalenia wprowadzane w obszarze sposobów płatności. Serwis FerBuy jest częścią firmy pochodząca z Finlandii, nazywającej się Ferratum. Grupa ta specjalizuje się głównie w udzielaniu szybkich pożyczek na małe kwoty z krótkim terminem spłaty przez Internet. Poza Polską, firma obsługuje aż 20 innych krajów.

Czym jest FerBuy?
W jednym zdaniu usługę tę można opisać jako szybką pożyczkę udzielaną na dowolne zakupy w sklepach internetowych z dwu tygodniowym terminem spłaty. Samo korzystanie z usługi jest banalnie proste. Wystarczy, że klient wybierze produkt za np. 1300 złotych – przy czym należy podkreślić, że każdy sklep ustala kwotę maksymalną, które mogą różnić się między sobą – i przy wyborze sposoby płatności klika na ikonę FerBuy. Teraz zostaje przekierowany na stronę serwisu, gdzie podajemy swój PESEL i potwierdzamy zgodność danych. Podajemy numer telefonu, na który zostanie wysłany numer PIN, którym należy potwierdzić zamówienie. Po 30 sekundach klient otrzymuje decyzję – pożyczki przyznawane są na bazie scoringu ustalonego przez serwis. Po pozytywnej decyzji spokojnie czekamy na otrzymanie naszego towaru.

Ile to kosztuje?
Po dokonaniu upragnionego zakupu, na podany e-mail klient otrzyma fakturę z określonym 14 dniowym terminem płatności. Do kwoty produktu nie dolicza się żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych – usługa jest darmowa. Odsetki naliczane są tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy klient nie opłaci faktur w terminie określonym w fakturze. Wówczas odsetki wynoszą 12% w skali roku od kwoty jakiej nie spłacono. Dodatkowo będzie naliczana opłata 20 złotych miesięcznie za zestawienie, jakie zostanie wysłane do klienta.

Zalety korzystania z serwisu
Klient może przede wszystkim dokonać zakupu, mimo aktualnego braku środków finansowych. Wyobraź sobie sytuację, kiedy idziesz na urodziny do przyjaciela i wiesz, że wypłata będzie za 5 dni, ale chcesz mu sprawić niespodziankę w tym ważnym dniu. Dodatkowe zalety to możliwość rozłożenia należności na wygodne raty w przypadku nie spłacenia całej zaległości. Jest to bardzo szybka i prosta metoda uzyskania pożyczki.

O serwisie

Płatności internetowe o bezpieczeństwo transakcji online. Porady dotyczące zakupów w Internecie.
 

Kontakt

809 571 254

kontakt@net-kurier.pl

Galeria