Korzystanie z płatności odroczonych

Na e-rynku pojawiła się nowa metoda płatności, która pozwala nam na dokonanie zakupu przed dniem wypłaty. Ten niezwykle wygodny sposób to płatność odroczona. Korzystanie z tej usługi oferuje możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych zakupów z możliwością dokonania właściwej wpłaty później. Jakie jeszcze zalety posiadają płatności odroczone?

Dzisiejsi operatorzy płatności on-line wciąż wymyślają kolejne udogodnienia dla swoich klientów. Chodzi przede wszystkim o to, aby wybierali oni e-sklepy, w zamian za co dostaną pakiet promocji i łatwość obsługi. Obecnie jedną z ciekawszych nowości jest płatność odroczona, czyli kup teraz i zapłać za dwa tygodnie.

Na czym to polega?
Przede wszystkim należy podkreślić, że płatność odroczona to bardzo łatwy i zupełnie bezpieczny system e-płatności. Generalnie chodzi o to, że towaru w danych sklepach internetowych klientowi oferuje się możliwość kupna towaru, za który może zapłacić 14 dni po jego nabyciu. Każdy właściciel sklepu on-line może wprowadzić tę nową usługę w swoim sklepie, zdobywając tym samym większe zaufanie klientów.

Jakie są zalety?
Dla sprzedawców do korzyści należy głównie wyższa konwersja. Innymi słowy jest to prosty i skuteczny sposób dokonywania zakupów, zwiększający takie działanie użytkowników strony, które jest pożądane przez jej właściciela – odwiedzający sklep kupują zwyczajnie więcej. Sprzedawca nie jest przy tym nastawiony na ryzyko, ponieważ otrzymuje pieniądze zaraz po tym, jak klient dokona odroczonego zakupu. Jak? Od pośrednika, który automatycznie udziela klientowi sklepu nieoprocentowanej pożyczki. Tworząc tak atrakcyjną ofertę, można przyciągać większą ilość klientów i zwiększyć swoje dochody. Z kolei dla nich jest to metoda pozwalająca dokonać bezpiecznego zakupu. Klient otrzymuje towar przed tym, jak za niego zapłaci, tak więc może go dokładnie sprawdzić i ewentualnie zwrócić bez ponoszenia żadnych kosztów. Metoda ta nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami i jest zupełnie bezpłatna. Warunkiem jest zapłacenie należności w wyznaczonym terminie, najczęściej są to dwa tygodnie. Oczywiście po upłynięciu tego terminu, zgodnie z umową, naliczane są miesięczne zaległości. Warto również podkreślić, że istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Jest to więc bardzo szybki i wygodny system, przypominający płatność za pomocą karty kredytowej, przy czym jest on o wiele łatwiejszy i nie wiąże się ze zbędnymi formalnościami.

O serwisie

Płatności internetowe o bezpieczeństwo transakcji online. Porady dotyczące zakupów w Internecie.
 

Kontakt

809 571 254

kontakt@net-kurier.pl

Galeria