Odroczona płatność – rewolucyjny wynalazek

Dzisiejsze e-sklepy proponują swoim klientom bardzo szeroki asortyment towarów, dostępnych w konkurencyjnych cenach. Mimo to zdarza się, że nasze środki nie są wystarczające – z czym często mamy do czynienia na tydzień przed wypłatą. Na szczęście nowoczesne systemy płatności internetowych opracowały nową metodę, która pozwala na otrzymanie produktu z możliwością późniejszej zapłaty. Ta metoda to płatność odroczona, a my wyjaśniamy jak dokładnie działa.

Codzienność sprawia, że trudno nam odłożyć gotówkę na dodatkowe wydatki. Nie chodzi o to, żeby wydawać ponad swoje możliwości finansowanie, a o to, żeby zawsze móc zapłacić za potrzebne produkty. Zdarza się przecież, że wypadają nam nagłe wydatki – urodziny przyjaciela, zepsucie potrzebnego urządzenia – a koszty na dany miesiąc są już zaplanowane. Wówczas dobrze skorzystać z płatności odroczonych, które pozwolą nam zapanować nad budżetem w sytuacjach kryzysowych.

Kupujesz teraz a płacisz później
Płatność odroczona najłatwiej wyjaśnić, jako możliwość dokonania natychmiastowego zakupu, przy późniejszej zapłacie. Wygląda to tak, że na stronie danego sklepu – który wprowadził opisywaną usługę – wybieramy interesujący nas produkt, a potem jako metodę płatności wybieramy „płatność odroczoną”. Zostaniemy poproszeniu o podanie kilku podstawowych informacji, po czym nasz wniosek zostaje natychmiastowo rozpatrzony. Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji możemy nabyć towar, za który musimy zapłacić w ciągu kolejnych 14 dni lub rozłożyć należność na raty. Liczba dni potrzebnych na dokonanie zapłaty jest precyzyjnie określana przez sklepy, które wdrożyły system, najczęściej są to właśnie dwa tygodnie.

Przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo
System płatności odroczonych wiąże się więc z bezpiecznymi zakupami. Jest to świetna opcja dla tych, którzy przed dokonaniem zakupu chcą dokładnie sprawdzić towar. Jeśli produkt nie spełnia naszych oczekiwań może zostać zwrócony, przy czym nie musimy stresować się wiecznie zabieganym kurierem. Metoda ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami i jest całkowicie darmowa. Oczywiście kiedy upłynie czas na dokonanie zapłaty, będą naliczane dodatkowe opłaty. Warto dodać, że system jest wygodny i intuicyjny w użyciu a sama płatność zajmuje tylko kilka minut. Zapomnij o karcie kredytowej, płatność odroczona to jej lepsza wersja!

O serwisie

Płatności internetowe o bezpieczeństwo transakcji online. Porady dotyczące zakupów w Internecie.
 

Kontakt

809 571 254

kontakt@net-kurier.pl

Galeria